Operator wózków widłowych

Szukasz pracy w dynamicznym miejscu i lubisz robić różne rzeczy? Aplikuj na stanowisko operatora wózków widłowych u jednego z naszych zleceniodawców!

Rodzaj pracy:
Jako operator wózków widłowych odpowiadasz między innymi za przyjmowanie i wydawanie towarów. Ponadto wykonujesz różne zadania związane z pracą magazynu.

Najczęściej wykonywane zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie przesyłanych towarów;
  • Samodzielne kompletowanie zamówień na podstawie zleceń magazynowych;
  • Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z przyjmowaniem i wydawaniem przesyłek i towarów.

Wymagania:

  • Dokładność, elastyczność i samodzielność;
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku jest dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość języka niderlandzkiego);
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Zaświadczenie o niekaralności;
  • Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • Pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie;
  • Zakwaterowanie, jeżeli nie masz stałego miejsca zamieszkania w Holandii;
  • Pracę na zasadzie projektu;
  • Dowóz z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem;
  • Wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia.

Chciałbym otrzymać twoją aplikację

Anna Lewandowska

Intercedent

Publicatiedatum
13-02-2022
Dienstverband
flex
Standplaats
Nieuw-Vennep
Salarisindicatie
12.3 hour

Zgłoszenie kandydatury